Головна » 2021 » February » 12 » В Будинку офіцерів у Луцьку хочуть створити «Музей науки»
12:45
В Будинку офіцерів у Луцьку хочуть створити «Музей науки»
В Будинку офіцерів у Луцьку хочуть створити «Музей науки»

У Будинку офіцерів, що належить Луцькому національному технічному університету, планують створити інтерактивний простір освіти і науки «Музей науки». Попередньо будівлю хочуть відреставрувати. Про це повідомляють «Волинські Новини».

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення державний інвестиційний проєкт «Реставрація Будинку офіцерів з пристосуванням під інтерактивний простір освіти і науки «Музей науки» на вул. Вінниченка, 8 у м. Луцьку Волинської області». Громадськість закликають надавати свої пропозиції щодо облаштування музею, які обіцяють аналізувати під час підготовки проекту.

У жовтні 2020 року президент Володимир Зеленський під час відкриття першого в Україні сучасного інтерактивного Музею науки Малої академії наук України доручив створити сучасні музейні простори науки у всіх регіонах України.

Створення сучасного інтерактивного простору освіти і науки в Західній Україні в Луцьку є спільним проектом Луцького національного технічного університету в рамках співпраці з Національним центром «Мала академія наук України».

Вдале місце розташування Будинку офіцерів, величність будівлі та її належність ЛНТУ сприяє тому, що створити Музей науки планують саме в обласному центрі Волині.

Метою реалізації державного проекту є створення інтерактивного простору освіти і науки, туристичного осередку популяризації та реалізації наукових, науково-дослідних, пізнавальних та навчальних програм, якісних просвітницьких та культурних послуг, організації цікавого, пізнавального дозвілля з метою формування у молоді інтересу до науки та відкриттів, а також формування системи цінностей.

Розрахункова вартість проекту - 232 млн.

Сума витрат, необхідних для реставрації Будинку офіцерів, запровадження енергозберігальних заходів та створення Музею науки, оцінюється попередньо в 148 млн. Також проектом передбачено закупівлю лабораторного устаткування та обладнання, інтерактивних експозицій на 84 млн грн.

Зауваження та пропозиції щодо проекту просять надсилати до 26 лютого 2021 року на електронну адресу [email protected] (Король Юлія – головний спеціаліст департаменту фінансування державних і загальнодержавних видатків).

Переглядів: 182 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]