Головна » 2020 » December » 4 » Уряд затвердив перелік платних послуг, які можуть надавати державні та комунальні заклади культури. ПОСТАНОВА
10:02
Уряд затвердив перелік платних послуг, які можуть надавати державні та комунальні заклади культури. ПОСТАНОВА
Уряд затвердив перелік платних послуг, які можуть надавати державні та комунальні заклади культури. ПОСТАНОВА

2 грудня 2020 року Кабінет Міністрів України схвалив розроблений Міністерством культури та інформаційної політики проєкт постанови «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися державними і комунальними закладами культури, що не є орендою».

«Кабмін підтримав пропозицію МКІП щодо здійснення статутної діяльності закладів культури і невизнання цього орендою. А отже відтепер вони зможуть витрачати 100% зароблених коштів на розвиток та зміцнення власної матеріально-технічної бази», – зазначив Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Прийняття документу дозволяє врегулювати питання користування майном державних та комунальних закладів культури під час надання ними платних послуг з положеннями Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

До переліку послуг увійшли, зокрема:

  • підготовка і проведення тематичних, театрально-концертних, ігрових, видовищно-спортивних, науково-методичних, методичних, літературно-художніх, обрядових, культурно-оздоровчих та інших заходів і програм;
  • проведення конкурсів, карнавалів, фестивалів, вистав, театральних та музичних постановок, концертів артистичних груп, труп, оркестрів, виставок-продажу творів професійного та аматорського мистецтва, літератури тощо.

«Прийняті зміни полегшать життя для закладів культури, особливо у протистоянні викликами сьогодення, та стануть поштовхом для їхнього подальшого розвитку», – додав Олександр Ткаченко.

Джерело: МКІП

Довідково:
Постанова Кабінет Міністрів України «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися державними і комунальними закладами культури, що не є орендою»:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 213 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]