Головна » 2017 » June » 3 » Унікальну вишиту карту України презентували у Старовижівському музеї
12:15
Унікальну вишиту карту України презентували у Старовижівському музеї
Унікальну вишиту карту України презентували у Старовижівському музеї

2 червня 2017 року у Старій Вижівці відбулася презентація вишитої карти України, до створення якої долучилися працівники казначейської служби багатьох районів та областей держави. Представлення карти відбулося у Старовижівському краєзнавчому музеї. Начальник управління Державної казначейської служби Ірина Романюк розповіла присутнім про всеукраїнську казначейську акцію "Вишивана моя Україна", яка була започаткована з нагоди 25-ї річниці незалежності України.

Ідея акції "Вишивана моя Україна" полягала в тому, що працівники територіальних органів Казначейства власноруч вишиють карту нашої Батьківщини притаманними для кожного регіону орнаментами.

Початок вишиванню було розпочато 8 серпня в Управлінні Казначейства у м.Дзержинську (нині м.Торецьк) у Донецькій області. Відтоді вишивана карта України передавалася казначеями з однієї області до іншої, наповнюючись кольорами, візерунками і теплом душі всіх, хто долучився до акції.

Полотно передавалось з регіону до регіону, вишивка доповнювалася новими візерунками. Почалася акція у Донецькій і Луганській області. Подальший маршрут пролягав всією Україною і тепер дістався Старовижівщини.

Нині вишита карта мандрує районами нашої області. Згодом карта буде передана до Ратнівського району, аби кожен зміг відчути єдність українського народу в цьому витворі мистецтва.

Джерело: Старовижівська райдержадміністрація

Категорія: Старовижівський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 716 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]