Головна » 2019 » August » 23 » Україна на шляху до Незалежності
19:17
Україна на шляху до Незалежності
Україна на шляху до Незалежності

Під такою назвою у Володимир-Волинському історичному музеї імені Омеляна Дверницького 22 серпня відбулася інтелектуальна гра «Брейн-ринг».

Її спільно організували музейні працівники і співробітники Володимир-Волинського територіального центру з обслуговування одиноких і непрацездатних громадян. Учасниками гри було 15 слухачів університету третього віку, для яких музейники вже багато років поспіль читають лекції з історії і релігієзнавства.

Завдяки творчим завданням старші люди збагатили свої знання з історії України і Волині, релігієзнавства, мистецтвознавства, літератури, географії, поезії, етнографії, політології, краєзнавства. Гра відбулася у щирій, дружній атмосфері і сподобалася усім учасникам.

Для гарного настрою люди послухали пісні «Україна» і «Прохання до неба», які майстерно виконала Богданна Андрійчук – вихованка зразкової студії вокального співу «Ладомир» при Володимир-Волинському центрі позашкільної освіти. Підготувала юну співачку керівник студії Галина Тюрікова.

За чашкою запашного чаю з печивом любителі історії послухали розповідь холмщанки, бібліотекаря і краєзнавця Ніни Мельничук.

Насамкінець усі разом виконали Державний гімн України.

Богдан Янович,
науковий співробітник Володимир-Волинського історичного музею

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 657 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]