Головна » 2019 » March » 26 » Учениця з Любомльщини здобула ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів шкільних музеїв
18:21
Учениця з Любомльщини здобула ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів шкільних музеїв
Учениця з Любомльщини здобула ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів шкільних музеїв

21–23 березня у м. Тернопіль відбувся Всеукраїнський конкурс екскурсоводів музеїв закладів освіти системи Міністерства освіти і науки України «Край, в якому я живу», у якому взяли участь понад 100 учасників із 24 територій навчальних закладів України. Конкурс проводився у 3 номінаціях: військово-історичні музеї, історичні музеї (широкого профілю), краєзнавчі музеї. Учасники конкурсу змагалися в експозиціях Тернопільського обласного краєзнавчого музею.

Приємно відмітити, що ІІІ місце у номінації «Військово-історичні музеї» здобула учениця ІІІ місце учениці з Любомльщини на Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів шкільних музеїв Тетяна Світюк, яка виступила із презентацією Музею прикордонної слави (керівник – Середа Ніна Юріївна).

Переможців та призерів конкурсу нагороджено дипломами Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді та подарунками від організаторів заходу.

Щиро вітаємо наших земляків та бажаємо їм подальших успіхів в музейному просторі Волині та України!

Працівники Любомльського краєзнавчого музею

Категорія: Любомльський краєзнавчий музей | Переглядів: 376 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]