Головна » 2017 » June » 9 » У Затурцях діє виставка про родинну колиску Липинських
13:30
У Затурцях діє виставка про родинну колиску Липинських
У Затурцях діє виставка про родинну колиску Липинських

У Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського експонується виставка „Родинна колиска Липинських на вітрах історії”. Відкрита ще 21 квітня 2017 року, вона не втратила своєї свіжості, викликає неабияке зацікавлення у гостей музею.

Представлені матеріали (оригінальні фото, документи, нагороди, речі з меморіального фонду відомої родини, видання, публікації) відкривають відвідувачам низку невідомих фактів з життя родини Липинських, історії їхнього помістя в Затурцях, наслідки трьохразового руйнування та відбудови родинного палацу за останні 100 років.

Початок відбудови родинного палацу. 1927 рік

Зведено лише каркас будинку. 1928 рiк.

У стінах будинку закарбована непроста історія нашого краю: воєнна розруха, спричинена двома світовими війнами, міжвоєнні 1920–1941 роки та післявоєнний період (заснування на базі маєтку державного племпідприємства, його розвиток та занепад).

Окремий розділ експозиції присвячений тривалому відновленню будівлі та пристосуванню її під музей і власне функціонуванню тут меморіального музею видатного краянина.

Початок реставрації будівлі. 1996 рік

Виставка працює у дні роботи музею з 9.00 до 17.00 год. Вхідна плата на рівні вхідної плати в музей: дорослим — 10.00 грн., дітям — 5.00 грн.

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 608 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]