Головна » 2015 » August » 26 » У Волинському музеї визначили найкращі дитячі екоплакати
13:37
У Волинському музеї визначили найкращі дитячі екоплакати
У Волинському музеї визначили найкращі дитячі екоплакати

   У Волинському краєзнавчому музеї завершилося експонування виставки природоохоронного плакату «Землю для нащадків збережемо!», на якій діти протягом двох місяців вибирали найкращий, на їх думку, плакат.

   Виставка була створена за результатами Луцького міського заочного конкурсу «Екосвіт очима юного художника», який традиційно проводиться в рамках ініційованої міською владою загальноміської акції «Екологічний квартал». У конкурсі взяли участь учні загальноосвітніх шкіл та вихованці позашкільних навчально-виховних заходів віком від 9 до 17 років. Мета його проведення – підвищувати екологічну грамотність учнів, сприяти вихованню екологічної культури і етики підростаючого покоління, активної природоохоронної поведінки, розвивати екологічну свідомість та інтерес учасників до природоохоронної діяльності шляхом відтворення мовою малюнка думок, вражень, почуттів та особистого ставлення учасників до екологічної тематики. Роботи, представлені на виставці – кращий доробок дітей за останні роки. Думки юних художників, відтворені мовою малюнка на папері, – це відображення реальності дитячими очима.

   Згідно голосувань відвідувачів виставки природоохоронного плакату «Землю для нащадків збережемо!», найбільше голосів отримав плакат, який виконала Ткачук Альона «Фукусіма – 1».

   На другому місці плакат Юрченко Юлії «Необхідно століття аби відновити те, що зруйнував день», на третьому – «Час рятувати Землю» Побігун Оксани.

   Багато голосів набрав плакат Бойко Олени та Панасюк Олександри «Ваш вибір».

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1231 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]