Головна » 2021 » April » 2 » У Волинському краєзнавчому музеї відбулась екологічна година «Птахи на крилах нам весну принесли»
10:52
У Волинському краєзнавчому музеї відбулась екологічна година «Птахи на крилах нам весну принесли»
У Волинському краєзнавчому музеї відбулась екологічна година «Птахи на крилах нам весну принесли»

У науково-експозиційному відділі природи Волинського краєзнавчого музею відбулась екологічна година «Птахи на крилах нам весну принесли» до Міжнародного дня птахів та Всеукраїнської операції «Птахи прилетіли!».

Птахи – окраса природи, невтомні крилаті захисники полів, лісів, луків, садів. Вони вражають нас дивовижним оперенням, неперевершеним співом, надзвичайно далекими перельотами, своєю відданістю рідному краю. Науці відомо понад 9000 видів птахів. Їх на Землі 100 мільярдів! Але чисельність і різноманітність пернатих друзів людини невпинно скорочується. Майже 50 % птахів Європи знаходиться під загрозою зникнення. Першого квітня у багатьох країнах світу проводяться заходи, спрямовані на захист орнітофауни планети, а також екологічну освіту підростаючих поколінь, виготовлення штучних гніздівель, охорону місць гніздування та харчування птахів.

Учасники заходу, учні 1-Г класу Луцької спеціалізованої школи І – ІІІ ст. №1, познайомились із перелітними птахами Волинської області, навчилися розрізняти їх голоси та форми пташиних зграй, дізналися про народні традиції зустрічі птахів, послухали волинські казки та легенди про улюблених пернатих українського народу: лелеку, журавля, лебедя, ластівку та зозулю.

Цікавою розвагою для дітей стало імітування співу птахів за допомогою свищиків. На заході експонувалась виставка «Птахи на крилах нам весну принесли». На згадку про відвідування музею діти отримали подарунки – паперові журавлики.

Відділ музейного розвитку
та екскурсійного забезпечення
Волинського краєзнавчого музею

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 132 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]