Головна » 2019 » February » 6 » У Рожищенському музеї вчили «академіків»
У Рожищенському музеї вчили «академіків»

Нещодавно для слухачів Волинської обласної Малої академії наук в Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї було проведено лекцію на тему «Вступ до музеєзнавства», – повідомляє «Волинь-нова».

Директор музею Наталія Патійчук розповіла присутнім про законодавчі акти, що стосуються музейної справи. Вона детально зупинилась на властивостях музейних предметів та їх науковому описі, продемонструвавши при цьому усі документи, які необхідно заповняти науковим співробітникам музею.

Окрім того, було оглянуто експозиційні зали музею, продемонстровано музейні колекції, а також запропоновано втілювати на базі музейної установи власні проекти.

Категорія: Рожищенський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 461 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0