Головна » 2021 » August » 10 » «У просторі свободи» Художнього музею
16:22
«У просторі свободи» Художнього музею
«У просторі свободи» Художнього музею

У Художньому музеї 8 серпня відкрито нову виставкову експозицію «У просторі свободи. Вибрані твори 1991–2021 років із колекцій Волинський краєзнавчий музей».

Її презентація відбулась у незвичному форматі. До участі у ній було запрошено спікерів. Це відомі художники Луцька: Кость Борисюк, Олександр Дишко, Наталя Кумановська, Володимир Колодницький, Катерина Ганейчук, Сергій Корсай. У кожного із них – своя концепція творчості, свої погляди на мистецтво і культуру, інколи – достоту контраверсійні.

В рамках теми «Українська художня культура за 30 років незалежності: здобутки, проблеми, перспективи» відбулась змістовна дискусія. Кожен учасник із власного досвіду озвучував свою позицію, інколи дуже активно рефлексуючи на монологи колег.

На завершення події присутня аудиторія змогла задати спікерам запитання, висловивши сприйняття чи заперечення певних тез. В загальному резюме і куратори, і учасники зійшлись на думці щодо прогнозованості закономірностей розвитку сучасного українського мистецтва на даному етапі.

Насамкінець Зоя Навроцька представила авторську концепцію виставки і озвучила коментарі до неї.

Джерело: Художній музей м. Луцька, відділ ВКМ

Категорія: Художній музей | Переглядів: 249 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]