Головна » 2021 » June » 2 » У «Музейному дворику» відбудеться зустріч з письменником Максом Кідруком
12:24
У «Музейному дворику» відбудеться зустріч з письменником Максом Кідруком
У «Музейному дворику» відбудеться зустріч з письменником Максом Кідруком

У рамках Луцької літературної резиденції «Місто натхнення», приуроченої до 150-ї річниці від Дня народження Лесі Українки, відбудеться зустріч з третім резидентом – письменником Максом Кідруком. Поспілкуватися з відомим майстром слова можна буде у четвер, 3 червня, о 18.30 на території «Музейного дворика» (вул. Шопена, 20). Вхід вільний. Захисна маска – обов’язково! Про це повідомляє Луцька міська рада.

Будемо говорити про творчість і натхнення; про серію книг під загальною назвою "Нові темні віки", над якою нині працює автор; про цікаві й актуальні теми, які він піднімає у своїх творах: екологічні та політичні проблеми на Землі, колонізацію Марса і технології майбутнього, які ще не існують зараз, але можуть стати реальними за 150-200 років. Запитаємо про творчі плани й коли очікувати на вихід першого роману нової серії «Колонія» та над якими додатками працює автор, аби зробити свій літературний світ максимально реалістичним. І, звісно, будемо говорити про місця і міста натхнення, будемо говорити про Луцьк!

Модерує захід директорка міжнародного літературного фестивалю «Фронтера» – Елла Яцута.

Співорганізатори зустрічі: «Музейний дворик» та «Фронтера».

Нагадаємо, що Луцька літературна резиденція триває 5 тижнів – з 17 травня до 20 червня. Її метою є популяризація Луцька та його міських просторів як мистецького осередку, а також міста європейського культурного контексту.

Результатом резиденції стане збірка творів (оповідань, есе, новел), створених резидентами в межах резиденції та під її впливом. Твори, в яких Луцьк є місцем подій, героєм чи містом персонажів, покликані популяризувати місто в українському та європейському мистецьких контекстах як привабливу туристичну дестинацію.

Організатори проєкту: управління туризму та промоції міста Луцької міської ради спільно з творчою агенцією «Баляндраси» (м. Київ)

Партнери проєкту: програмна директорка Litosvita Світлана Привалова, менеджерка культурних індустрій Ірина Плехова, менеджерка книжкових проєктів Юлія Лактіонова, видавництво «Комора», сайт Yakaboo, компанія «Типографія від А до Я», а також партнер-меценат міжнародна рекрутингова компанія Jobian.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 285 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]