Головна » 2018 » March » 25 » У Львові відбудеться ІІІ Форум культурних та креативних індустрій «Культурна спадщина: від ресурсу до продукту»
13:58
У Львові відбудеться ІІІ Форум культурних та креативних індустрій «Культурна спадщина: від ресурсу до продукту»
У Львові відбудеться ІІІ Форум культурних та креативних індустрій «Культурна спадщина: від ресурсу до продукту»

Програма культурології Українського католицького університету у співпраці з Управлінням культури Львівської міської ради та програмою ЄС «Креативна Європа» запрошують на ІІІ Форум культурних та креативних індустрій «Культурна спадщина: від ресурсу до продукту», який відбудеться 25-26 квітня 2018 року в рамках відзначення Європейського року культурної спадщини в Україні.

Увага цьогорічного Форуму буде сконцентрована навколо розвитку культурної спадщини, потенціал якої може відіграти важливу роль у становленні в Україні креативної економіки, що об'єднує культуру, науку, освіту й власне економіку. Насамперед спадщина забезпечує культурну тяглість разом з окресленням і зміцненням індивідуальної та колективної ідентичності, формує повагу до інших культур і сприяє прояву культурної різноманітності, а також утверджує в суспільстві символічні, освітні, економічні та інші цінності. Відтак культурна спадщина може бути базою знань для розвитку креативного суспільства та засобом стимулювання місцевого економічного розвитку.

Форум стане відкритим майданчиком для дискусії про переваги та ризики розвитку індустрії спадщини в колі експертів, дослідників та практиків, а також нагодою поділитись досвідом у розвитку ресурсів культурної спадщини, визначити можливості та загрози у процесі виробництва продукту спадщини. З цією метою до участі у Форумі запрошуємо провідних українських спеціалістів у галузі культурної спадщини, закордонних експертів, працівників культурних інституцій, підприємців, керівників місцевих громад, представників державної влади тощо.

В рамках ІІІ Форуму культурних та креативних індустрій відбудеться «Майстерня проектів», де Ви можете представити Ваші реалізовані чи плановані ідеї у сфері спадщини як своєрідні культурні продукти.

Запрошуємо зголошуватися до участі в «Майстерні» заповнивши реєстраційну форму (https://goo.gl/forms/JBj3MZivBAnEX2PG3) до 31 березня 2018 року.

Учасники зі східних областей України, що пройдуть відбір до участі в Форумі, зможуть взяти участь у конкурсі на отримання фінансування своєї участі у Форумі за Програмою національних обмінів «Центру культурного менеджменту» (https://bridges.org.ua/projects/programa-natsional%60nykh-obminiv/).

Організатори Форуму: програма Культурології УКУ у співпраці з Управлінням культури Львівської міської Ради, програмою ЄС «Креативна Європа», ГО «Центр культурного менеджменту», ГО «Креативні індустрії» та «Лабораторією культурного проектування»

З питаннями й уточненнями можна звертатись за адресою:
[email protected]
а також на сторінці події у соціальній мережі
https://www.facebook.com/events/791513411059196/

Джерело: Музейний простiр України

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 560 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]