Головна » 2019 » November » 18 » У Ковельському музеї розгорнуто виставку „Герої не вмирають!”
10:29
У Ковельському музеї розгорнуто виставку „Герої не вмирають!”
У Ковельському музеї розгорнуто виставку „Герої не вмирають!”

До Дня Гідності та Свободи у Ковельському історичному музеї діє тематична експозиція „Герої не вмирають!”, присвячена Героям Небесної Сотні.

Усі охочі мають нагоду побачити світлини, листівки, плакати, особисті речі мітингувальників, зібрані на майданах Ковеля та Києва, та пригадати, як починалось збройне протистояння українців.

Експонати відтворюють загальнонаціональні протести, мітинги, пікети, страйки та інші акції громадянської непокори проти свавілля влади.

З перших днів масових протестів працівники історичного музею розпочали формувати фонд матеріалів, пов’язаних з подіями 2013–2014 років, що розпочалися мирними мітингами, а завершилися розстрілами протестувальників на Майдані.

Перші агітаційні листівки, символіка України та Євросоюзу стали експонатами музейної виставки, формування якої відбувалось поступово. До музею потрапляли плакати, афіші, фото, особисті речі учасників Революції Гідності.

Ковельські активісти також поповнили тематичний вернісаж новими артефактами: шоломами, щитами, прапорами.

Гідне місце в експозиції зайняли особисті речі координатора Київського Майдану від Волині Михайла Гетьмана, учасника Революції Гідності ковельчанина Валерія Фізика та інших. Осмислення подій Майдану відображено у першому розділі збірки поезій Павла Кучера „Бог. Майдан. Війна”.

Виставка „Герої не вмирають!” є однією з найбільш актуальних і відвідуваних у музеї.

Мирослава Мороз,
головний зберігач фондів Ковельського історичного музею

Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 301 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]