Головна » 2020 » April » 6 » У Ковелі музей переселять в інше приміщення
09:45
У Ковелі музей переселять в інше приміщення
У Ковелі музей переселять в інше приміщення

У Ковелі тривають підготовчі роботи щодо переміщення комунального закладу «Ковельський історичний музей» з будівлі, що в міському парку (вул. Олени Пчілки, 11), у приміщення, де колись був міський відділ РАЦСу (вул. Степана Бандери, 18). Наприкінці минулого року обранці громади дали на це згоду, адже давно назріла потреба у збільшенні площ культурного закладу та його модернізації, – про це інформує сайт Ковельської міськради.

Наприкінці минулого року обранці громади дали на це згоду, адже давно назріла потреба у збільшенні площ культурного закладу та його модернізації.

Як уже повідомлялось, нині музей знаходиться в аварійному приміщенні. Крім того, там немає санвузла. Для його облаштування необхідно здійснити добудову. Існуюча площа є уже недостатньою і для розміщення експозиційних матеріалів.

Разом з тим, місто не використовує пам’ятку архітектури місцевого значення, де довгі роки знаходився міський РАЦС. Ця споруда майже вдвічі більша нинішнього музею. Аби її привести до ладу теж необхідні значні кошти.

На сьогодні місто не має такого фінансового ресурсу, аби дві будівлі капітально відремонтувати. При тому, важливо, що поки буде готуватись нове приміщення для музею, його експонати будуть і надалі доступними для відвідувачів.

Тож подальшим кроком для реалізації запланованого стало нещодавнє рішення депутатів, прийняте на березневій сесії, щодо виділення 150 тисяч гривень на виготовлення проєктно-кошторисної документації для здійснення ремонтних робіт пам’ятки архітектури на вул. Степана Бандери, 18.

Проєктанти будуть тісно співпрацювати з колективом музею, вивчатимуть їх пропозиції та побажання щодо розміщення та площ майбутніх кімнат, погоджуватимуть усі архітектурні напрацювання.

У подальшому тут можливе створення культурного комплексу міста. Адже біля приміщення є достатньо велика територія, неподалік — дитяча художня школа, яка теж знаходиться в будівлі, що є пам’яткою архітектури місцевого значення.

Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 286 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]