Головна » 2017 » December » 15 » У Ківерцівському музеї – родинна виставка Гаврилюків
16:03
У Ківерцівському музеї – родинна виставка Гаврилюків
У Ківерцівському музеї – родинна виставка Гаврилюків

14 грудня 2017 року у Ківерцівському районному краєзнавчому музеї відкрили виставку робіт родини Гаврилюків.

Талановита ківерцівська сім’я представила роботи з різьби по дереву, виконані головою родини Олександром Гаврилюком, вишивки берегині роду - Галини Гаврилюк та картини і комп’ютерну графіку сина Назара та невістки Катерини Гаврилюків.

На виставку завітали ківерчани, які знають цю талановиту родину. Серед них і перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук.

- Є багато людей, які мають таланти. Часто ми навіть не здогадуємось, що такі люди поруч з нами. З Олександром Йосиповичем та Галиною Леонідівною Гаврилюками знайомий давно, працювали разом у ЗОШ №4. Радий, що їх талант проявився у повній мірі, що його достойно продовжують їх діти. А ще більше приємно від того, що від сьогодні про таланти цієї родини дізнається багато ківерчан. Усі охочі зможуть прийти до районного музею та побачити ці витвори мистецтва, - зазначив Юліан Таранчук. Він побажав родині подальших творчих успіхів, щастя та добра.

Теплі слова та побажання подальших успіхів у творчості висловили Микола Герун, Степан Кузьмич, Василь Фурс, Галина Поліщук, Володимир Мартинюк, Ганна Кулачек, Ганна Артесюк та інші.

Про те з чого розпочинали та як розвивали свою творчість розповіли присутнім автори представлених робіт – Олександр та Галина Гаврилюки.

Директор краєзнавчого музею Степан Войчик та науковий співробітник музею Галина Слатініна висловили слова вдячності талановитим ківерчанам та зауважили, що виставка буде демонструватися у музеї до кінця цього року. То ж усіх хто бажає познайомитися з творчістю ківерцівської талановитої родини, запрошують до районного краєзнавчого музею.

Джерело: Ківерцівська районна державна адміністрація

Категорія: Ківерцівський районний краєзнавчий музей | Переглядів: 791 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]