Головна » 2018 » May » 21 » У Ківерцівському музеї діє фотовиставка «Цуманська пуща в об’єктиві Андрія Остапенка»
16:24
У Ківерцівському музеї діє фотовиставка «Цуманська пуща в об’єктиві Андрія Остапенка»
У Ківерцівському музеї діє фотовиставка «Цуманська пуща в об’єктиві Андрія Остапенка»

З нагоди Міжнародного дня музеїв у Ківерцівському районному краєзнавчому музеї 18 травня відбулось відкриття фотовиставки «Цуманська пуща в об’єктиві Андрія Остапенка» та презентація Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща».

Захід урочисто відкрив директор Ківерцівського музею Степан Войчик. Гостей привітав директор Ківерцівського НПП «Цуманська пуща» Ігор Квач, наголосивши на важливості природоохоронної справи для розвитку нашого краю.

Після відкриття гості оглянули виставку та презентацію про національний парк «Цуманська пуща», яку провели працівники відділу еколого-освітньої та рекреаційної роботи Юлія Грицюк і Павло Савчук. Вони розповіли про важливість збереження природної та історико-культурної спадщини та нагадали про відзначення Міжнародного дня біорізноманіття 22 травня.

Насамкінець заступник директора парку Федір Доридор підкреслив про відповідальність кожного громадянина за збереження природи, яку людство взяло в борг у наступних поколінь.

На фотовиставку завітали понад два десятки ківерчан, серед них представники районної ради та адміністрації, директор Ківерцівського еколого-натуралістичного центру, журналісти та учні 9 класу Ківерцівської експериментальної школи, працівники парку та інші.

Висловлюємо подяку працівникам Ківерцівського краєзнавчого музею та фотографу-натуралісту, автору виставки – Андрію Остапенку.

Запрошуємо відвідати виставку про Цуманську пущу.

Джерело: Ківерцівський краєзнавчий музей

Категорія: Ківерцівський районний краєзнавчий музей | Переглядів: 606 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]