Головна » 2018 » April » 2 » У Художньому музеї створили Жіночий клуб
14:02
У Художньому музеї створили Жіночий клуб
У Художньому музеї створили Жіночий клуб

Художній музей м. Луцька ініціював створення Жіночого клубу. Мета: згуртувати активних жінок різних вікових категорій і професій, поділитися досвідом гармонійного розвитку особистості, стимулювати до духовного розвитку та самовдосконалення.

1 квітня у Художньому музеї відбулось перше зібрання Жіночого клубу. Важливо, що подія проходила у просторі музейної експозиції, де, як відомо, панують музи, краса та гармонія. Королеви, графині, принцеси на музейних портретах не тільки візуально доповнили шляхетне зібрання представниць XXI століття, а й додали йому особливого символічного змісту, нагадуючи про невичерпність та багатогранність жіночої вроди.

Візуальними символами першої зустрічі стали твори луцьких художниць Наталки Кумановської та Катерини Ганейчук. Розповіла про них Зоя Михайлівна Навроцька, завідувач музею.

Родзинкою була презентація книги «Гармонійна довершеність» Ольги Мельничук, філолога, викладача психології, косметолога-естетиста, масажиста-реабілітолога.

У виданні йдеться про методи відновлення і збереження жіночої цілісності, духовності, здоров’я, краси і молодості. Як зазначила авторка книги, важливо не лише прочитати, а почати одразу діяти.

Зоя Михайлівна відзначила, що варте захоплення бажання поділитися з жінками знаннями, досвідом – нелегко здобутими й щедро дарованими.

Акція перепліталась прослуховуванням класичної музики, спілкуванням, цікавими особистими спогадами Зої Михайлівни про відому художницю Лідію Спаську (1910–2000), довірливими розмовами про головне...

«... бо тільки людина, яка любить себе, здатна дарувати щиру любов і турботу іншим людям. Вона не ділиться любов’ю, а множить любов... З найкращими побажаннями Ольга Мельничук».

Бажаємо авторці, щоб презентація її першої книги саме у Художньому музеї стала щасливим початком і мала продовження.

P.S. Книгу можна придбати у касі Художнього музею. Запрошуємо!

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 519 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]