Головна » 2017 » March » 18 » У Горохові оновлять історичний музей
13:12
У Горохові оновлять історичний музей
У Горохові оновлять історичний музей

Відбулося засідання Комісії вибору проектів Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Зустріч пройшла 14 березня, у Варшаві, – повідомляє Район.Горохів.

Під час неї провели оцінку 352 концепцій проектів, поданих у рамках першого конкурсу проектів по Тематичній цілі «Спадщина».

Представники центральних і регіональних органів влади всіх трьох країн, що входять до складу комісії, рекомендували до наступного етапу конкурсу всі концепції, що отримали позитивну оцінку – загалом 162 проекти.

До цього переліку увійшов також проект Горохівської районної ради «Спільна історична реконструкція стародавньої культури готів – від скансену до віртуальної екскурсії в минуле». Його реалізація передбачає реконструкцію Горохівського районного народного історичного музею.

Проект був розроблений спільно з ґміною Грубешів Республіки Польща і Громадською організацією «ЦЕНТР ЖІНОЧИХ ІНІЦІАТИВ «МАРІЯ». Тому,у поляків буде здійснена реконструкція музею-скансену «Село Готів» в Масломенчі.

 

Категорія: Горохівськи народний історичний музей | Переглядів: 698 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]