Головна » 2017 » February » 23 » Свято в Затурцівському музеї
13:21
Свято в Затурцівському музеї
Свято в Затурцівському музеї

Міжнародний день рідної мови у Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського цьогоріч відзначили по-особливому. За задумом організаторів (а ними традиційно стали музейники та місцеві просвітяни) до цього свята було підготовлено вечір-портрет нашої землячки, цікавої, багатогранної особистості Галини Ушакової під назвою “З любові слово проросло”. Поетеса (автор двох виданих книг для дорослих і дітей та ще кількох – готових до друку), краєзнавець, колекціонер, квітникар, просвітянка — це все про Галину Людомирівну. І кожен з цих образів — яскравий та довершений. Росіянка за національністю, чиї дитячі роки пройшли в місті Армавір, випускниця-медалістка Затурцівської середньої школи і Київського технологічного інституту харчової промисловості, жителька Луцька протягом двох десятиріч — Галина Ушакова поетично-зворушливо освідчується в любові до найріднішого куточка на землі у книзі “Ода Затурцям”. “У школі її називали “ходячою енциклопедією”, – розповіла учасниця вечора, подруга пані Галини Катерина Опейда, відзначивши, що “захоплень цієї людини вистачило б на десятьох”. Ведучі свята — педагоги Затурцівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, “Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки”, члени просвітянського осередку “Джерело” Неля Кузава і Юрій Туровський – відзначили особливість гості вечора: крокувати в ногу з часом, не стояти осторонь громадського життя, оперативно реагувати на події в країні своєю поетичною творчістю і матеріалами до періодичних видань. А ще мати дивовижну здатність притягувати до себе людей, приятелювати, бути вірною дружбі протягом десятиліть.

На вечорі прозвучали вірші у виконанні автора, працівників музею та юних читців. А учасниками-глядачами свята стали старшокласники Затурцівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В.К.Липинського, Затурцівської школи-інтернату зі своїми наставниками та школярі і педагоги Смолигівської ЗОШ І-ІІ ст. Луцького району.

Наприкінці вечора шановній гості разом з квітами було вручено подяку від музею за активну участь у громадському житті і культурно-просвітницькій роботі закладу.

Наталя Гатальська,
провідний науковий співробітник музею

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 628 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]