14:28
Швидкубинг у Камінь-Каширському музеї
|
|
Швидкубинг пропагується як приклад здорового і розумного способу життя, можливість розвивати власний інтелект, логіку мислення, увагу, кмітливість, бажання перемагати. Саме з цією метою у Камінь-Каширському районному краєзнавчому музеї спільно із міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» було організовано змагання зі швидкубингу серед шкільної молоді міста. Окрім того, проведення заходу в музейній аудиторії передбачало популяризацію музейних колекцій і експозицій та розвиток інтересу до історії краю, в тому числі – спортивної. До участі в змаганні зголосилось 12 швидкуберів (той, хто збирає кубик Рубіка на час) від 9 до 14 років; наймолодшим був 9-річний Антон Маковецький. Змагання проводились у двох категоріях: швидкісне розв’язання кубика 2х2х2 і 3х3х3. Варто зазначити, що кубик Рубіка і всі його модифікації складаються згідно відповідних формул, які потенційний швидкубер мусить добре знати. За умовами проведення переможцем можна бути лише в одній номінації, тому в категорії швидкісного розв’язання кубика 2х2х2:
У категорії швидкісного розв’язання кубика 3х3х3:
Міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» нагородив усіх учасників змагання грамотами за волю до перемоги і грошовими винагородами, окрім того, переможці отримали кубки та медалі, які вручив директор центру Сергій Панасюк. У перерві змагань для швидкуберів та вболівальників була проведена оглядова екскурсію залами музею. Загалом, час пройшов цікаво і корисно, хоч, як і в кожному конкурсі – були присутні хвилювання і збудження. Хлопці обмінювались досвідом, жваво спілкувались і домовились зустрітись знову, щоправда, вже в чисельнішій спільноті швидкуберів Камінь-Каширщини. Цікаво знати, що:
Наталія Пась, |
|
|
Всього коментарів: 0 | |