12:11
«Шляхами Тарасової долі»
|
|
Свідченням цього є виставка художніх робіт внучки Миколи Куделі – Ніни Фесенко, яка діє в Торчинському народному історичному музеї імені Г.О.Гуртового під назвою «Шляхами Тарасової долі». На своїх полотнах авторка відтворила епізоди з життя Тараса Шевченка а також картини, портрети, які малював поет. На виставці представлено п'ятнадцять робіт, створювались вони в різні періоди, остання – в 2020 році. В творчих планах мисткині доповнювати дану колекцію роботами відповідної тематики. Ознайомитись з даною експозицією та поспілкуватись з Ніною Анатолівною мали можливість учні 8-В класу ОЗЗСО «Торчинський ліцей Торчинської селищної ради», які нещодавно завітали до музею. Алла Сахнюк, |
|
|
Всього коментарів: 0 | |