Головна »
2019 »
February »
22 » Публічна лекція про з’їзд монархів в Луцьку пройшла перші читання
12:33
Публічна лекція про з’їзд монархів в Луцьку пройшла перші читання
|
Публічна лекція про з’їзд монархів в Луцьку пройшла перші читання
Впродовж січня – лютого в Музеї історії Луцького братства проходив перший раунд публічної лекції «Луцький з’їзд 1429 року: джерела та інтерпретації». Цьогорічне читання присвячене 590-ій річниці форуму. Мета лекційного проекту – ознайомлення з подією за допомогою історичних наративів та епістолярію і співставлення інтерпретацій результатів з’їзду за висновками сучасних наукових студій.
З матеріалом лекції вже познайомились різні категорії відвідувачів – луцькі старшокласники, вчителі історії з Волині, група екскурсоводів міста, члени оргкомітету з організації відзначення події при луцькому міськвиконкомі, лучани. Й не лише слухали, знайомились з експонатами міні-виставки – вибраними предметами доби з фондів обласного краєзнавчого музею.
Лекція читається для усіх бажаючих за попереднім замовленням.
Вартість: 20 грн. з особи
Адреса музею: Луцьк, вул. Йова Кондзелевича 5 (Старе місто)
Телефон для довідок: (0332) 72-33-71
Світлини Сергія Курильчука:
![](https://lh3.googleusercontent.com/y0zpkgH-ZaLUYWtRJRCsfL9mlaOGCWMWRExmQN64X7kwMc0nRH2zlC2MkxGg5f1guSVY95UBatPPrVvTjG6wqHRQm_anH9BHfDTSvgE58uFqSB-ng6LP2AqifCVTcLVOuQ7ZlTchmekAWGuPi20kHuAn-_OJ2SUvXQF7YAG6snDLzLUppl-HDDuGQIj8YKpIj4SoFYvrKCHHcVZVJPjyMida77SmLPj7-RS_EH7PCeTT5SqfTRACYqxLdaNlxL33SV-EdepgnryAxJxvbAP5v2B374N3gyoOxBFSVO-XOdElmR3lQ3O70kzN-m5g3Ha6KMEP7LiW67cE36vEVaLBJ9K5blw_d3I8qxshf0xcC8cactSphr-5oj1kou8Uoctl4UAf4lammSbR850TJyMz8XNkJNcyHuffwgWp-Az7JrCjANT-w_D_8KCdH4Y19MNe5_BVY9b5341Kmn8pQb4phnL1aNfyVR9vu7qAJki47qZWhZws8WgfArsVaLO0aaJeui80C2cHkp-LRZnMw8QZjXxUt5rBCgh8KQ4KRpo2aOW3QGTYnhhlu_zSbdjpDmntFJE_O3Ymmm0jrdN60MN9TTnjj5qFngNpEpFtuuJw0uuzjtThPMtACPMq6_buHtJJRLMUt0DI2LZ2z80KF6xEfYzD3g=w1000-h659-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/l9w-Pb84LjsbOnlqIwclgiF-QW9dCyQMNNGmrj07lxrg1pPDWPgD4Uu5HeHJXfM0PVn_h9Vyg-lJCES9RyoXOVNqM6Ff8CyNjP5U9ZD6IGESftqCzeqmRoYrdHPxjZGVDCq5X9p_NPUy-tOcn2RxjBMk174VzTNouFppgQ34IXV7dR91bRtx3dX1ldcz_gBRtsOJIqgKkLMe2WmAXfz5G7vXQ-8ZwrEZZoB_ceT-RUN9m8UFl_U47QqVAwm2i_cAEPJctAL9GSzy8-zvk0fOPzctcEUxtaPzUcY2sSrpZMJA11F7y86hTlHAhP2nAWtbRkYV_KcepcE9zcjNw3MeKoQPHJEdn3fZQLXHW29q8hnGGCuFMallLvPu1OddTV5KqwMOrVupcmIK56TcyL_Xg70kELpXBLWsZ-38-B_vEoZ2wMECTdgiTCEa61q4niJ1Jlnw2YsyPgXsV9fth2536KjrLvwac-VvRmX-rV_rb1o4kNRhg210rVSO361R-JWYibOC1zc7ARRoRXa1Tloi3E5K_c7Svo-ATI3JgT1Ld3Sw7gG2-k7Xtcjv2QlSRvS2cyXlOO_onBahlwBCwtdl85ZpBLZiTHBpcIXF78lba2Leq1Soe3rcsJ059o1mRNPMQovlc6iLc9-VEO-oCmdabRxdoQ=w972-h659-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/Iggvwx-Rb7bVSOElrjUr9hNFQhP4g_BQsLQx6q6zqx0FO3X0gq8xU8eaTK5e009RvhjjF4xVZO-nj21RDHjNQVMVfiqKStEtthi3qdyhoc96b5X1YK0K2VthdvgIPZfcaUmYhz0UmsdNnfx92gndmYTFO3tfICx3tRhwbKyqoWUY8srb5AxQfkkEu9-MVt7S23oovocpFT_MNBhqYUaqZ_FnRQYgwSiFIAF-wxHEqPWJhLc-FXHxHbnBGe5eZzQNb3B5Ps4choCAkPEbW__E2yJn7SEybOORf0JGNrBZL7tTRkYp8rkT-Q69EP_P38NFQdciynMfue56XdDGJdCaI17xWjhCKF6veD6ptypiFCAXddH8ub5Svg7hRLCf7IafiO9sVu7LRzwiaGA0xa1ai-pFOcUje9yIIVugsEGtFOBjRUwrSjYOikgm_b0IyW5uhNnceD5Tf3u1v6TJAv3kf-WQwAcKqMgrM41jSB-HZ2N661jjG_HAiqQZifR_9m_Oz0iui8CoFBGWzIehm6IXtlCfcuRSg08jOayhjW_Xrv_qbwLuQWkvsip0lis3Fcn8GOlH44CyhWbEDx1SauEe7Cdp5KoAxSOq37C2qBdLnG9eAEIJxXMeYD33SZScxCnu1Hi0D8rzL59jeJNwf5an5nF02g=w742-h659-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/QgQ9_GTQRq3yYAKElovDsaJxz80drLtrsUhasi85rGfFifueEkPYVgRW4npi86fzcrRyX3VeCJ57wnPg4qYNpGWD1eDfDIN-6mxlzkGq3t52RjzBaXqOquiI8HIi0lgalsby5EWbf-ljEBDujdv9RziSCVnYSfL-DmdqnWsUOFrOdP0PeZD1g4gN73jHcdslGz6GceMQT_CIzHLjmbGBf_JYuHXDj_EudI5oK1fFbto8Ap3QGzLo-Gu9yBejwvoFZY9Tc4z_lUYfvZUri5QEZxCLtMSmq5cQ7e4lgetN7zUny253oTVl0BkMz6VyQ7MOKZ3BhoCtqlClw68BmcO461DhcoFCv0s7UF8B7VYK0vkCtjxKDpqtj8-ZVnWN3Vs24AGbbCDNoFJL3aUBfoVRZVNombU8CcsRVy9tONCbOIBsBL7Ndn-39u6iYal8HRPlS_pR9X3NLRWH65PQULCVZ5LyCxkYhPdGb21ighoWXMoMbLq623Srv87XzRDntblHW7OyoC4G5QNnTJhNy3sqpQ62_4LLo6swguhYPBi3T2bmk9L94Iuh2Bt9GG8d_i3yc7R5EZSq6elrLgpqOXIFPdTP4E2aEqWq_XlaNuAROvDJdOxiVG8tqkObWqUkr5mF8Wa1pk2CAYB0kSd3hzHK4Ha6iw=w838-h659-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/rlNFlGRC3YOQ4y_o4pOtJ7Z2jCIQ_icRtOqbtgpLd0DcKCkC4wsKVWZRnOTEQKdOecHH3pOy4KtXlnvh7SMxWd--71VhjX9bFJUKGAbU-qPgK09kByAIrTKHL2ZoHQ-4xYVdm0Cy-egEVFBAZAiVzcwNcMUj-_gzA6YHfvuXaEuqCS7qWShjiIpCFBK3rn4kdZONrRCB-rM47MnNR2GP8mfoxKeT0cnvCnfbaZsiVcv6ymfiwaFBXpMfNVIBuxUfmZ_yw3uk2RJKYDJtxz86YZJDxD2fZGExQsHiP75ydaMlg92Tc6uLxSnnr9vE_xCiHSyEIA9g-wUcVXC2JffuN-O_lU5yAY2OorMOJEPcBQqoTDv0g0_aHT96PVae7X4mwdkB2l2hdFKHaD4eyGL9tIEksuFT-JduK_6i5DNfw-BogAeDHxm-toOKM2gV7WZI6oCvC-t19cxzQClgThftfAOOZMxb_alBfFRN7OVtS1l7RAScLu2BRg3mo0J6wn9zrZw26DRVSC9aYurZ-HUyuNW1UWQhypQs8_3Bn6Vw7OQoZK7MinOPkGbBqpoMAbfrKRRD51iJmf3vJDx7puWBWG6-NJEffgYlvH2NBnKRd3IsyHnImOyEksLXnImsIIllA6_SF5EYtltxkKvIaqGcBay16A=w440-h659-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/p7oqwsUFJZCLAO8EqXr7xc9yhlLC5tcae4UJYQHbh7EC4hwEVyW-ZAQJO-62QX-TcvtbUCBujw59v7wouNYymIuHbrfb9Tj5-LnjtrZHkN0p8h-Fft50nvbO5QbHYg0uv4pDLWll1QPpMTCk3FIK7TnHyZQM4jkvzXT-vG4AiD9gcU8xNyYhagOPaJyPEJKWjEfC-m9wYqhQzUhrAYMtM_-hLfElQIzHwUWtU3vZv8wB69QfUaDChfbOh77IMSzW_iG1jtQnXyJaig6Wdc7jS_UMQbbV1HG1cg_RS5T3zM0F5n9N4J4eCWxJlsG4NqN2-ZLCUwg6kWbZHo6Yb26QRioHs85P7_DeV4Q0XubHgpc2r6iBvwtgRhj4-4behcXbIw3lBmvfvMyZumjobftltuYRRlU9ixOEc6ThwUgtsNnS83aLmhX5MC4dLCCpdzaMkKm1OGsRsCN2hrtETF69_VXrwQh83IG6uwenspb0-tYY21xTQCgMe0phJubwlujM_pSJ-Ama8EfnsnFVd2xcmQlpFvy33JfGyNnYl6s95GDAZK8jESx7_PGdIVZ7AtwRkOy6eShL4NhvMkD-K55QIhJNe1PxUdJujoxs68__TrC26bhYrGYItde5pxcCNtaX1MYDX9ybVfP8JYagepzsx93ysw=w874-h659-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/u-1-Lu70YihhEHiFp3GSH3MQSyvOkscFOpSS6tQmtQ5PAEgXNC784-4neeIuzDs3e3zauWOF3P9V1W4KQ1HHS_0OWWVey6RuLlAXDKMit9FcVn60JEOAxPjwCIVSBrlVYRf7YY9HTQbDRltxWktq15BpII9-84tqfRNc5AI--A6bTT7hU0-w9gIWN94g8CIK9F3VtZByQi4YS5OYjWoNN1CI4jQo1PP_fbGE-eRI-BHF6lg0KSUpnhPc76Mm2JB9IdeoC6jLaWa6eCtT9OQZ7ekTy0dlwbw4fdJ4rw4TPBHwCnvsCgX6SXgGdaoW4c4izYVL5Fg7IQ96j0rTGBfPTVQOyC3UWSUYerXGDFSKL_VRTd_4oxLhSl9sT7iFjmN6hkZKV65oDd-tGEIrW30rma6nenf3cxmRS-MK1mHfw7E9dqq5HNSaN4MGq08iSDZqkW4N010eDk4IzeKlYNsWIqKT8tSrLErczzH8_PRjrZFpqqrqbTyGLcje0HZ03H5fMu7YsHrGlMBai0O2u02-uubEsJG2A8GF8OsXUXtpy-DeOCh1Qf_Ng1Z3bf4gVJAUgC_Bs-AaRoTjbUg3a8HZwCC_BqN64vOriWEqO-E4RUQR_-eUP26BE16RotmEesT7kdkcsfaR0LjLvKs_vlL98qXDzQ=w895-h659-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/h22QQfRrROrD1Fff74vDVRf2TK2r0eJnt_-g3DNAI4LNvWWxwYhLYPQnmX54-rDUsXVI6FRueNV9bvgrVSRvwf_0niP6VZQhE97RLph_kxDP6L3AdYwhBpbVvs9CSNg_9uBDCsu2QHe6Zzfw4OWrPsiLf_QSTd_nOHatpQn9GBkiew_Xwr_b_cWu6JDvW5ZEFwwlgEzmph4qT9SwhSq55v3MPweva2-ym3qoFje9KfaZ7RseSIFXF7sSuDRagelKwNu9FVO3qdv6jG0QA_KzPCorMQm3isRLOtHRtOqropS2otBOEw8m9yOmRJlmAKNVZUVIRzfMXYrTU21nYqok-qlMUS0TMv2oa4dCl1nLhsn8z6WGFUcmC3iZoM3diPhYy9x6ic6jCuCPopcmark5NsgcO_TDz84jF5kbQg7TuuiSlUqn5uAp1iIlDviKYUYNKnX4uTj20VuXhZoA7HFaLaJdyb_9qC8lOUL33-Lr4h0588qR2kEk3CQvfsGsp1cBXxAHrY10fSg1b7_CvADUpfCPNmbBFps70ItqpVh4flRBQEyk2x2r5LMyQ9A7pl8nZy2UagruDPodga3yeC8ua27kFZlyx2lAaqcT3Mk-nBvqKQt2cneRkmxPhnsRyx3JVaijIQwqu4D5kBE1YOgybq6HtA=w680-h659-no)
Олена Бірюліна,
завідувачка музею, лектор
|
Категорія: Музей історії Луцького братства | Переглядів: 578 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 2.7/7
|
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[
Реєстрація |
Вхід ]