Головна » 2021 » December » 24 » Проведення музейної акції «Мій тато – Герой!»
09:44
Проведення музейної акції «Мій тато – Герой!»
Проведення музейної акції «Мій тато – Герой!»

Сьогодні з нагоди Дня святого Миколая та в рамках проведення музейної акції «Мій тато – Герой!» співробітники філії НВІМУ- Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки передали солодкі подарунки дітям чиї батьки загинули у зоні проведення АТО/ООС. Музей щиро дякує компанії «Волинські Солодощі» та волонтеру Олександру Кваші.

Довідково: З 2017 р. Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки розпочав активну роботу з дітьми загиблих учасників АТО, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України. До цієї музейної акції залучаються родини з м. Луцька та Луцького району (колишнього Луцького та Ківерцівського районів Волинської області). Аудиторію формують діти як шкільного, так і дошкільного віку. З 13 жовтня 2019 р. заходи, проведені для дітей загиблих учасників АТО/ООС, об'єднані у музейну акцію, яка отримала назву «Мій тато – Герой». Окрім зусиль дирекції та працівників Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки, заходи у рамках музейної акції «Мій тато – Герой» реалізовується за фінансової підтримки благодійників, волонтерів, громадських організацій, державних установ, підприємців та ін. Усі вони долучаються до національно-патріотичного виховання молоді при проведенні виховної роботи.

Заходи, організовані Волинським регіональним музеєм українського війська та військової техніки у межах музейної акції «Мій тато – Герой», проходять як у самому музеї та на його території, так і в інших установах або містах України. 

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 1415 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]