19:49
Просять зберегти історичний музей у Торчині
|
|
На розгляд депутатів винесли проєкт рішення Про звернення щодо збереження музею в Торчині. Як стало відомо, до депутата Олександра Пирожика звернулася громадська організація «Волинська ветеранська спілка політв’язнів і репресованих» щодо підтримки функціонування народного музею Григорія Гуртового. «У березні 1957 року зусиллями відомого краєзнавця і педагога Григорія Гуртового вперше на Волині на громадських засадах було створено музей історії Луцького району. У 1967 році цей музей отримав звання народного, експозиція музею складається з понад 90 окремих тематично-хронологічних розділів і охоплює період від кам’яного віку до сучасності. Торчинський історичний музей здійснює просвітницьку місію, розповсюджує історичну правду про Україну, розказує про визначних людей волинського краю, сприяє патріотичному вихованню молоді, вчить любові до рідної землі, вчить шанувати і берегти дух українства», – зазначено у зверненні Волинської ветеранської спілки політв’язнів і репресованих. Представники спілки наголошують, що музей є перлиною селища та окрасою всієї області, тому «його потрібно зберегти для майбутніх поколінь». |
|
|
Всього коментарів: 0 | |