15:24
Про УПА на Ратнівщині розповідають у Кортеліському музеї
|
|
Боротьба, яку вели повстанці проти сталінського режиму, була важкою та нерівною і не було в ній шансів на перемогу. Але на їх обличчях не має і тіні страху чи розгубленості. Ніхто з них не зрадив і не здався в полон. Вони свою присягу на вірність Україні виконали до кінця. Ще одним цікавим експонатом виставки є алюмінієвий бідон 1945 року, в якому зберігався архів ,,Коса’’. Цей бідон було відкопано наприкінці 80-их років в лісі біля села Вужиськ. Частина архіву була знищена, але понад 400 документів були передані у фонди Національного музею історії України у Другій світовій війні в Києві. Це дає перспективу на подальше детальне вивчення цього періоду історії нашого краю. Микола Михалевич, директор Кортеліського історичного музею |
|
|
Всього коментарів: 0 | |