Головна » 2021 » February » 24 » Про проведення Всеукраїнського фестивалю мов та культур
14:27
Про проведення Всеукраїнського фестивалю мов та культур
Про проведення Всеукраїнського фестивалю мов та культур

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському фестивалі мов та культур (UFLC), що є складовою Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC).

Міжнародний фестиваль мов та культур – це світова феєрія мистецтва і творчості, що надає представникам молодого покоління можливість продемонструвати свої уміння і таланти, пізнати традиції інших народів, встановити дружні взаємини з представниками різних національностей.

Конкурси у межах Міжнародного фестивалю мов та культур традиційно проводяться в очному форматі на великій сцені, але цього року у зв’язку з пандемією COVID-19, що охопила увесь світ, змагання відбуватимуться онлайн. Фінальний етап заходу заплановано на 26 червня 2021 року.

У рамках Всеукраїнського фестивалю мов та культур його учасники змагаються у співах, драматургії, віршуванні (конкурсні категорії «Декламування поезій серед учнів, що вивчають українську мову як іноземну», «Конкурс із читання іноземною мовою», «Конкурс із усного мовлення іноземною мовою», «Іспит з української мови серед учнів, що вивчають її як іноземну» тощо), що заохочує їх до вивчення різних мов.

Міжнародний культурний центр «Сяйво» у рамках зазначеного фестивалю буде також координувати пісенний конкурс «Кольори голосів» - це новий проект у межах Міжнародного фестивалю мов та культур. Він покликаний сприяти реалізації творчого потенціалу молоді мовою мистецтва, пісні та сценічного костюму, що відображатиме етнічні особливості представників різних націй. Співочі змагання слугуватимуть ще одним засобом вираження національної ідентичності та інструментом міжкультурного обміну, що сприяє порозумінню між народами. Переможці українського етапу конкурсу презентуватимуть нашу країну у світовому фіналі.

Детальнішу інформацію про умови участі у змаганнях можна отримати за посиланням: https://intflc.org/cov/ . Ключові відомості про «Кольори світу» та інші конкурси в межах Всеукраїнського фестивалю мов та культур можна знайти на офіційному сайті фестивалю https://uflc.org.ua/.

Враховуючи соціальну значущість питань, на які спрямований Конкурс, запрошуємо до участі усіх зацікавлених волинян.

Додатки:

Джерело: управління культури, з питань релігій та національностей Волинської облдержадміністрації

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 145 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]