Головна » 2016 » December » 1 » Про людей, які ідуть «крізь біль до світла» розповіли в обласному музеї
14:20
Про людей, які ідуть «крізь біль до світла» розповіли в обласному музеї
Про людей, які ідуть «крізь біль до світла» розповіли в обласному музеї

30 листопада, з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями, у Волинському краєзнавчому музеї відбулася творча зустріч з членами Луцької міської територіальної первинної організації Українського товариства сліпих «А я іду крізь біль до світла…».

На заході була представлена виставка творчих робіт людей з обмеженими можливостями (з фондів Волинського краєзнавчого музею). Їхній творчий доробок відомий не лише в області, а і в Україні. Викликає подив і захоплення тонке відчуття прекрасного, передане на папері, полотні тощо. Ці люди непростої долі і незвичайної душі, які понад усе прагнуть розкрити чотири стіни своєї буденності і щедро дарують усім красу своїх мрій, неординарність життєвого погляду.

На виставці були представлені роботи Валентини Михальської (с. Хворостів Любомльського р-ну), Віктора Швеця (м. Луцьк), Наталії Бодю (с. Галичани), Валентини Протопоп (с. Древині Іваничівського р-ну), родини Махонюків (с. Овадно Володимир-Волинського р-ну).

Про діяльність Луцької міської територіальної первинної організації Українського товариства сліпих розповів заступник голови правління Степан Мойса.

З концертною програмою виступили Народний хоровий колектив «Лісова пісня» Луцької міської територіальної первинної організації Українського товариства сліпих. Художній керівник і головний диригент, заслужений працівник культури України Олександр Ілюшик.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 620 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]