Головна » 2017 » March » 1 » Презентація виставки «Моя Волинь, мої Карпати»
Презентація виставки «Моя Волинь, мої Карпати»

2 березня 2017 року о 14.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться презентація виставки пейзажів Ореста Хмельовського «Моя Волинь, мої Карпати».

На виставці буде представлений доробок художника за останні роки.

Довідково:
Орест Михайлович Хмельовський – художник, мислитель, дизайнер, педагог, науковець. Опублікував більше 50 наукових праць, понад 40 науково-методичних посібників та матеріалів з дизайну, близько 30 літературно-художніх та публіцистичних творів. Він ілюстрував поетичні збірки волинських поетів Валентини Штинько і Василя Слапчука, альманах «Світязь» Волинської організації Національної спілки письменників України, праці луцьких дослідників і літературні видання ЛДТУ. Більше 20 проектів з дизайну середовища, графічного й ландшафтного дизайну на Львівщині та Волині, сотні авторських розробок малих форм меморіальної скульптури, 7 персональних виставок творів живпису й графіки у Львові і Луцьку.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 609 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1