Головна »
2017 »
March »
1 » Презентація виставки «Моя Волинь, мої Карпати»
17:31
Презентація виставки «Моя Волинь, мої Карпати»
|
Презентація виставки «Моя Волинь, мої Карпати»
2 березня 2017 року о 14.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться презентація виставки пейзажів Ореста Хмельовського «Моя Волинь, мої Карпати».
![](https://lh3.googleusercontent.com/VqdhwhAcqI7gMxmw7dlJR6LLjyCr9x3sRbiHipwstQJznuheoNdV0fI-gT4mjmSIMSxdvArEOs6DIO2OOR-EcmHfNTEn5C0wWe9qvWL2X2bNBiqmkuE9XtrpDg-Wn4ZwqKIl083pMY3MGVibSXEw_4pCw5OrFLgc5D3-l5oFXVg2bou-8e1Xq3YqdNajjFsceJmQeOiCtJR3_fkK-ABZrR3xpvV5pGwNxv6StGVvrRZhEBCnNPSmC66visO7POzclnKeRnUUWwnt8BlEQ9dgNlIgtTkWX2dCBoB3nCJC4gj0rIrVuhfgfJX18YSvMaI0khsrKh1IexZ8_BG0PVEuBnNdzzr6hq44npFh1c-qfJDmlGidpVO3VZB8e8rcwDaYb3f2R9PaVWz7T44AkwoZN-zq0URVfsQh1aUoVlfJAMI82MznlT0j_Xwgq7BM70IwQfiN52gucDybhpr4TgOq_H6UvP407I2cebAQJgDfdYm4KOrjgZEwWLAyDg_4OioN_ovR1wEfQEngfVnagdW-FoMyw5hbEuDQhSJqz-zXzvKBtBEbCASPZMHarcjGRlEdzyoothFCP1yTltLCpOavgNK1zARgmcKhzLqzbE11TR-t7g=w459-h648-no)
На виставці буде представлений доробок художника за останні роки.
Довідково:
Орест Михайлович Хмельовський – художник, мислитель, дизайнер, педагог, науковець. Опублікував більше 50 наукових праць, понад 40 науково-методичних посібників та матеріалів з дизайну, близько 30 літературно-художніх та публіцистичних творів. Він ілюстрував поетичні збірки волинських поетів Валентини Штинько і Василя Слапчука, альманах «Світязь» Волинської організації Національної спілки письменників України, праці луцьких дослідників і літературні видання ЛДТУ. Більше 20 проектів з дизайну середовища, графічного й ландшафтного дизайну на Львівщині та Волині, сотні авторських розробок малих форм меморіальної скульптури, 7 персональних виставок творів живпису й графіки у Львові і Луцьку.
|
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 609 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1
|
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[
Реєстрація |
Вхід ]