Головна » 2016 » November » 12 » Презентація картини художника В.Г.Жупанюка „Святий Миколай Чудотворець – покровитель Луцька”
11:55
Презентація картини художника В.Г.Жупанюка „Святий Миколай Чудотворець – покровитель Луцька”
Презентація картини художника В.Г.Жупанюка „Святий Миколай Чудотворець – покровитель Луцька”

15 листопада 2016 року о 14.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться презентація картини „Святий Миколай Чудотворець – покровитель Луцька” В. Г. Жупанюка – українського художника, майстерного графіка, аквареліста, живописця-пейзажиста, автора серії іконописних робіт.

Довідково:
Володимир Григорович Жупанюк народився 8 березня 1947 року у с.Вовковиї Млинівського району Рівненської області. У 1971 році закінчив Київський державний економічний університет. Кілька років працює за фахом. У 1976 році, приїхавши до Луцька, він починає працювати в художньо-оформлювальному комбінаті. Самотужки опановує основи образотворчої грамоти, вивчає історію мистецтва, робить перші самостійні кроки в царині живопису. У 1985 році Володимир Жупанюк організовує свою першу персональну виставку. У цьому ж році закінчує оформлення експозиції Волинського краєзнавчого музею, займається оформленням музеїв у Лопатні, Іваничах, Любомлі, Рокинях. Ні на мить художник не призупиняє творчої роботи. Попри те, що художник – майстерний графік, чудесний аквареліст і живописець-пейзажист, він створив серію іконописних робіт. Пан Володимир вирішив не просто писати святі образи, а на них відображати історичні події рідного краю.
Сьогодні митець має широке коло шанувальників. Його полотна є окрасою приватних та музейних колекцій в Україні та за кордоном.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1080 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]