16:44
Презентація і передача до фондів Волинського краєзнавчого музею нових колекцій
|
|
Обидві колекції передані у 2017 році, а взагалі від 1991 року на постійне збереження до фондів музею СВ УСБУ у Волинській області передано біля 10-ти тисяч предметів, які становлять культурну (у т.ч. історичну, наукову, колекційну, етнографічну) цінність. Передані цінності не лише зберігаються і накопичуються у фондах музею, але й використовуються у науковій (складання каталогів, написання статей), експозиційній та виставковій діяльності. Частина предметів передалася для експонування у Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки, адже пам’ятки декоративно-ужиткового мистецтва минулих часів є гарним ілюстративним матеріалом для відтворення епохи. Після презентації і передачі, археологічні матеріали доповнять виставку відкритих фондів «Врятовано для України», яка діє у Волинському краєзнавчому музеї впродовж багатьох років і викликає постійний інтерес у наших відвідувачів. |
|
|
Всього коментарів: 0 | |