20:37
Премію імені Михайла Сікорського Національної спілки краєзнавців України 2015 року вручено директору Любомльського музею О.Д.Остапюку
|
|
25 листопада у Волинському краєзнавчому музеї голова Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України Геннадій Бондаренко вручив директору Любомльського краєзнавчого музею Олександру Дмитровичу Остапюку Премію імені Героя України Михайла Сікорського Національної спілки краєзнавців України 2015 року за багаторічну плідну працю на ниві українського музейництва та історичного краєзнавства. |
|
|
Всього коментарів: 0 | |