Головна » 2019 » October » 10 » Поклик душі Святослава Бородуліна
10:58
Поклик душі Святослава Бородуліна
Поклик душі Святослава Бородуліна

6 жовтня у Торчинському народному історичному музеї імені Г.О.Гуртового відбулась година-спогад світлої пам’яті Святослава Івановича Бородуліна – відомого волинського письменника та журналіста. Саме в цей день рік тому відійшов у засвіти наш знаний краянин.

Зворушливо і світло згадували присутні про Святослава Івановича. На початку директор закладу Олександр Мельник окреслив багатогранність цієї особистості, творчі та людські якості, які передавались у творах, поезіях та відносинах з близькими людьми. На основі тематичної виставки, матеріали для якої надала родина, науковий співробітник музею Алла Сахнюк розкрила основні біографічні віхи Святослава Бородуліна.

Сповнені вдячності та щирості були слова членів літературно-мистецької студії «Зорі над Стиром», яку заснував та певний період очолював Святослав Іванович. Як добру, мудру і шляхетну людину пам’ятають його нинішній голова студії Микола Шостак, письменниці Галина Терлецька, Валентина Клюнтер, Марія Пишук. Вони поділилися спогадами з особистих моментів життя та співпраці з Святославом Бородуліним, а Любов Мілевич прочитала вірш-присвяту своєму наставникові.

Пам'ять про Святослава Івановича Бородуліна – з нами, як відгомін про славне життя, творчість нашого земляка, громадянина України.

Джерело: Торчинський народний історичний музей імені Г. О. Гуртового

Категорія: Торчинський народний історичний музей імені Григорія Гуртового | Переглядів: 507 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]