14:50
Підсумки Восьмої обласної рейтингової акції «Музейна подія року на Волині – 2016»
|
|
Головний критерій для визначення переможця акції – суспільна значущість музейної події, позитивний резонанс у масштабах Волині і всієї України. Додатковий критерій – високий фаховий рівень виконання. Переможці акції визначені шляхом рейтингового голосування експертів: науковців, музейних працівників, представників засобів масової інформації, громадськості. За перемогу у Восьмій обласній рейтинговій акції «Музейна подія року на Волині – 2016» за кількістю набраних балів відзначено: І місце Культурно-мистецька акція «Ніч у музеї. Тут живе історія…», Спільний проект Волинського краєзнавчого музею за участю відділів науково-освітньої роботи (Л.Більо, І.Сафулько); новітньої історії (В.Машлай, О.Важатко), давньої історії М.Вашета, Т.Верба), етнографії (Л.Мірошниченко-Гусак), природи (Т.Тищенко) і студентського профкому та історичного факультету СНУ імені Лесі Українки. ІІ місце Виставка «Я захищав свій світ» Презентація за участю авторів та керівника проекту художника, арт-терапевта Т. Мялковської у Музеї волинської ікони. Завідувач музею Тетяна Єлісєєва ІІІ місце Комплекс літературних та мистецько-етнографічних заходів - Літературно-мистецький тиждень, приурочений 145-ій річниці з дня народження Лесі Українки «До Лесі на гостину» (з 15 по 21 лютого); Завідувач музею В. Кушнір Вітаємо переможців та зичимо нових творчих перемог на ниві музейництва! |
|
|
Всього коментарів: 0 | |