Головна » 2019 » April » 2 » Оголошено прийом матеріалів експертною радою з питань видавничої справи при облдержадміністрації у 2019 році
17:07
Оголошено прийом матеріалів експертною радою з питань видавничої справи при облдержадміністрації у 2019 році
Оголошено прийом матеріалів експертною радою з питань видавничої справи при облдержадміністрації у 2019 році

Відповідно до Положення про Експертну раду з питань видавничої справи, затвердженого розпорядженням голови Волинської облдержадміністрації №460 від 22.10.2015 року, управління культури, з питань релігій та національностей оголошує прийом матеріалів:

- історичної;
- краєзнавчої;
- художньої;
- мистецької (музичної) літератури;
- книжок для дітей;
- аудіокниги та рідкісні книги.

До пакету обов’язкових документів входять: заява на ім'я голови Експертної ради, макет, орієнтовна калькуляція на 500 примірників, дві незалежні позитивні рецензії відповідних профільних фахівців та членів творчих спілок. Члени обласної організації Національної спілки письменників України подають одну рецензію.

Відповідно до п.6 Регламенту роботи Експертної ради, рукописи (макети книг) подаються на розгляд у відредагованому вигляді, зі змістом та пронумерованими сторінками, з усіма ілюстраціями та спроектованою палітуркою.

Матеріали приймаються до 01.05.2019 року за адресою: м.Луцьк, Київський майдан, 9 каб.603. Контактна особа - Дудар Тетяна Олександрівна. Телефон для довідок: 245 647.

Переглядів: 364 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]