Головна » 2018 » December » 27 » ОФІЦІЙНО! Переможцем конкурсного добору на посаду директора Волинського краєзнавчого музею визнано Важатко Оксану Георгіївну (ВІДЕО)
13:36
ОФІЦІЙНО! Переможцем конкурсного добору на посаду директора Волинського краєзнавчого музею визнано Важатко Оксану Георгіївну (ВІДЕО)
ОФІЦІЙНО! Переможцем конкурсного добору на посаду директора Волинського краєзнавчого музею визнано Важатко Оксану Георгіївну (ВІДЕО)

26 грудня 2018 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Волинського краєзнавчого музею.

Конкурсна комісія, керуючись нормами Законів України «Про культуру», Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника державного, комунального закладу культури, що належить до сфери управління, оперативного управління Управління культури, затвердженого наказом управління культури облдержадміністрації від 20 квітня 2017 року № 46, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області 27 квітня 2017 року за № 51/1572, за результатами відкритого голосування прийняла рішення:

Визнати Важатко Оксану Георгіївну переможцем конкурсного добору на посаду директора Волинського краєзнавчого музею.

Відеозаписи засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Волинського краєзнавчого музею:

Джерело: Волинська облдержадміністрація

Відео 12 канал:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 504 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.9/7
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]