Головна » 2018 » September » 21 » Обласний музей запрошує всіх бажаючих „В гості до Золотої Осені”
19:45
Обласний музей запрошує всіх бажаючих „В гості до Золотої Осені”
Обласний музей запрошує всіх бажаючих „В гості до Золотої Осені”

Відділ природи Волинського краєзнавчого музею, напередодні дня осіннього рівнодення (початок астрономічної осені), розпочав проведення екскурсій-казок „В гостях у Золотої осені” із циклу „Чарівні пори року”.

Мета цих оригінальних екскурсій – ознайомлення наймолодших відвідувачів музею (вихованців дитячих садків та учнів молодших класів шкіл міста Луцька) з осінніми явищами у природі Волині.

У неповторний світ природи рідного краю юних відвідувачів ведуть нетрадиційні екскурсоводи – Бабуся-казкарка та Осінь. Діти почують захопливі розповіді про зміни у рослинному і тваринному світі, які відбуваються восени, а також легенди, казки, вірші, що оспівують красу рідної природи.

У залі, де представлені дари лісів Волині, маленькі екскурсанти, розглядаючи чудові муляжі грибів, під керівництвом Бабусі-казкарки вчаться їх розрізняти.

Діти у ході екскурсії дізнаються про правила поведінки під час відпочинку на лоні природи, вчаться бережливому ставленню до багатств рідного краю.

Завершується екскурсія-казка пізнавальними та розважальними іграми „З якого дерева листочок?”, „Що є в дерева завжди?”, „Назви кольори віночка Золотої Осені”, „Які плоди – овочі, які плоди – фрукти?’’.

Першими гостями Золотої Осені стали вихованці дитячого садочка № 17 міста Луцька.

Відділ природи Волинського краєзнавчого музею впродовж календарної осені запрошує всіх бажаючих на екскурсію-казку „В гостях у Золотої Осені”.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 452 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]