10:48
Обласний музей запрошує на вечір-спогад, приурочений до 2-ї річниці розстрілу на Майдані
|
|
Метою вечора є згадати усіх волинян, які загинули на Майдані. На захід запрошені родини та побратими загиблих хлопців. Науковий співробітник Волинського краєзнавчого музею Валентина Машлай ознайомить гостей заходу з діючою виставкою “Герої не вмирають”, яка приурочена подіям Революції гідності. |
|
|
Всього коментарів: 0 | |