Головна » 2017 » March » 24 » Обласний музей запрошує на вечір-портрет Габріелі Запольської
Обласний музей запрошує на вечір-портрет Габріелі Запольської

27 березня о 14.00 в конференц-залі Волинського краєзнавчого музею відбудеться вечір-портрет Габріелі Запольської «Її душа жила на Волині…» (до 160-ї річниці від дня народження письменниці, драматурга, публіциста, волинянки за походженням).

На зустріч запрошені: Бірюліна Олена Андріївна, завідувач Музею історії Луцького братства; Криштальський Андрій, засновник і директор видавництва «Терен»; Ващук Олександр, вчитель-філолог; Рудик Ольга Петрівна, вчитель Загальноосвітньої школи I-III ступенів с. Прилуцьке Ківерцівського району; Омельчук Олександр Володимирович, депутат Волинської облради; Луцька музична школа №1 імені Фридерика Шопена.

Під час проведення заходу відбудеться презентація нових видань творів Габріелі Запольської «Людський звіринець» та «Малашка».

Прозвучать твори Фридеріка Шопена у виконанні вчителів та учнів Луцької музичної школи № 1.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 536 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/5