Головна » 2018 » February » 16 » Обласний музей запрошує на презентацію виставки «Палітра душі Миколи Фесюка»
09:18
Обласний музей запрошує на презентацію виставки «Палітра душі Миколи Фесюка»
Обласний музей запрошує на презентацію виставки «Палітра душі Миколи Фесюка»

У Волинському краєзнавчому музеї 21 лютого відбудеться відкриття персональної виставки «Палітра душі Миколи Фесюка» самодіяльного художника з с. Острожець на Рівненщині. Початок о 14.00 год.

Довідково:

Фесюк Микола Олександрович народився 28 травня 1955 року в селі Пісників Млинівського району Рівненської області в багатодітній сім’ї. Школу закінчив у 1970 р., навчався у Демидівському СПТУ-5.

Малювати почав з дитинства, з олівцями і пензлем не розлучався. Відвідував музеї, художні галереї – це надихало до створення картин . Дуже великий поштовх майбутній митець отримав після того, як познайомився з художником, засновником Художнього фонду Волині Якубеком Карлом Михайловичем. Відвідував його майстерню, спостерігав за роботою. Побачивши роботи свого молодого шанувальника Якубек порекомендував талановитому юнаку зайнятися живописом серйозно. З 1978 р. Микола Фесюк працював у Волинському художньо-оформлювальному комбінаті і відтоді не змінив своєї пристрасті до мистецтва, хоча й не має художньої освіти.

Творчість – завжди таїна, це мова душі людини. Для Миколи Фесюка характерним є здатність відчути неповторність божественної краси, уміти передати, відтворити її в своїх полотнах. Так і народжуються у художника образи природи – тихої, спокійної і дещо замріяної, але безконечно красивої і вічної. Народжуються вони через велику творчу заповзятість і наполегливість, працелюбність і любов до краси свого рідного краю – чаруючої і неповторної.

Персональні виставки художника експонувалися у с. Острожець, смт Млинів, він учасник мистецької акції «Мистецтво одного села» м. Рівне.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 533 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]