Головна » 2018 » April » 18 » Обласний музей запрошує доторкнутись до історії шинкарства, познайомитись з українськими традиціями та весело провести час!
12:18
Обласний музей запрошує доторкнутись до історії шинкарства, познайомитись з українськими традиціями та весело провести час!
Обласний музей запрошує доторкнутись до історії шинкарства, познайомитись з українськими традиціями та весело провести час!

Шинки та корчми відомі на теренах нашої батьківщини з давніх-давен. Перші їх сліди фіксуються ще за часів Київської Русі. При пануванні Речі Посполитої з’явились перші детальні описи цих закладів. У ХІХ столітті корчми та шинки стали неодмінним атрибутом української та й усієї слов’янської культури. Зараз же феномен шинкарства та корчмарювання є призабутим, сповненим стереотипів та негативних асоціацій.

Так, що собою являв шинок і чим він відрізняється від корчми? Чому ці заклади були настільки популярні? Кому знадобилось їх очорнити? У цих питаннях ми спробуємо розібратись на відкритті виставки «Їсти, пити, хороше походити» у Волинському краєзнавчому музеї.

Під час презентації у відвідувачів буде змога доторкнутись до історії шинкарства, познайомитись з українськими традиціями, піснями, музикою та весело провести час у музеї. Розважати гостей буде актор театру-студії «Гармидер» Дмитро Безвербний.

Початок дійства 20 квітня о 13.00 за адресою: Луцьк, вул. Шопена, 20 (експозиція відділу давньої історії).

Вхід вільний!

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 376 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]