15:39
Обласний музей запрошує на навчання мисливців на мамонтів
|
|
28 лютого науковими співробітниками відділу давньої історії Волинського краєзнавчого музею вже проведено першу інтерактивну екскурсію „Мисливці на мамонтів”, в ході якої відвідувачі ознайомились зі світом первісних людей. Екскурсанти мали можливість оцінити мисливський арсенал, способи полювання на тварин та кулінарні вподобання мешканців кам’яної доби. Розповідь була доповнена демонстрацією прадавніх знарядь та сучасних реконструкцій мисливських пристосувань. Волинський краєзнавчий музей запрошує на нові цікаві та активні екскурсії по експозиції відділу давньої історії. Приходьте, будемо раді Вас бачити! Тел. для замовлень: |
|
|
Всього коментарів: 0 | |