09:35
Обласний музей матиме на своєму подвір’ї відкритий арт-простір
|
|
Ось так зараз виглядає внутрішній дворик Волинського краєзнавчого музею: Що планується зробити? Озеленити та облагородити територію внутрішнього дворику Волинського краєзнавчого музею, створити локації для творчості, культурного інтерактивного відпочинку та забезпечити загальний доступ до простору. Проєкт покликаний створити некомерційний громадський мистецький культурний простір на відкритому повітрі для проведення творчих, просвітницьких та розважальних заходів. |
|
|
Всього коментарів: 0 | |