Головна » 2017 » July » 1 » Нові виставки Затурцівського музею
15:32
Нові виставки Затурцівського музею
Нові виставки Затурцівського музею

30 червня 2017 року у Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського відбулось відкриття двох виставок, що розкривають не відомі ширшому загалу сторінки з діяльності представників славетної родини.

Фотодокументальна виставка “У вирі Української революції”, приурочена 100-річчю створення з ініціативи В'ячеслава Липинського Української Демократичної Хліборобської партії – першої політичної організації консервативного спрямування, побудована на основі матеріалів останніх надходжень, вдало доповнює постійно діючу експозицію третьої зали музею. Автор виставки – завідувач музею Віталій Кушнір.

Виставка “Селекціонер, народжений в Затурцях” створена науковим працівником музею Вірою Чопко. Присвячена пам'яті доньки Станіслава Липинського Ядвіги, 30-річчя з дня смерті якої припадає на ці дні. Ядвіга Липинська проявила себе як успішний селекціонер в галузі картоплярства, відзначена багатьма урядовими нагородами Республіки Польща. Вона продовжила славну хліборобську традицію родини.

Присутні на відкритті гості дали високу оцінку представленим авторським роботам та висловили бажання залучити до перегляду виставок своїх рідних та знайомих.

Виставки будуть функціонувати до 15 вересня цього року.

Кушнір Віталій,
завідувач Затурцівський меморіальний музей В’ячеслава Липинського

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 593 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]