Головна » 2016 » June » 30 » Науковий співробітник Волинського краєзнавчого музею Богдан Зек захистив кандидатську дисертацію

30 червня 2016 року, на підставі публічного захисту дисертації наукового співробітника Волинського краєзнавчого музею Зека Богдана Миколайовича на тему „Луцьк у роки нацистської окупації (1941-1944 рр.)”, спеціалізована вчена рада К 32.051.03 у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки ухвалила, що її автор – Зек Богдан Миколайович – заслуговує присудження наукового ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю 07.00.01 – історія України.

В І Т А Є М О !

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 964 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.5/11