Головна » 2015 » May » 10 » НАСТУП НА САДИБУ ЛЕСІ УКРАЇНКИ У СЕЛІ КОЛОДЯЖНЕ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!!!
НАСТУП НА САДИБУ ЛЕСІ УКРАЇНКИ У СЕЛІ КОЛОДЯЖНЕ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!!!

Донедавна Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки мав цілком недоторкану охоронну зону, на яку ніхто, ні за яких перемін влади, НЕ ПОСЯГАВ. Вона була доглянута: підкошена, підрізана... Музейні сусіди у 1978 році віддали частину власних земельних ділянок для побудови літературного музею; взамін отримали земельні ділянки, які розміщенні в охоронній зоні музею (без права забудови та приватизації).

Ситуація почала змінюватися із сумнозвісною операцією „ТОПОЛІ”. Було вирізано 140 тополь, які росли на землі, яка належить музею, і добровільною здачею земельних ділянок під забудову. На сьогодні планується повномасштабна забудова охоронної зони музею в районі парку, ставка і кадуба Лесі Українки (7 ділянок). Забудова загрожує втратою частини парку ім. Лесі Українки, Косачівського ставка, екологічною небезпекою від стоку каналізаційних вод, які будуть потрапляти у ставок.

ДОПОМОЖІТЬ ВРЯТУВАТИ САДИБУ

ЛЕСІ УКРАЇНКИ!!!!

Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 1162 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/8