14:51
Нам є з кого брати приклад!
|
|
Рота героїчно билась в Іловайську, виходила із пекельного котла. Волиняни проявили стійкість в боях за Дебальцівський плацдарм. Нечисельний підрозділ упродовж трьох днів оборонявся в оточеному Вуглегірську. Завдяки військовій майстерності 30 січня 2015 р. рота «Світязь» героїчно вирвалась з блокади, завдавши серйозних втрат ворогу. Сьогодні підрозділ продовжує виконувати завдання у зоні АТО. На час проведення заходу у музеї буде представлена виставка світлин, елементів військової амуніції із фондів Волинського краєзнавчого музею, інших експонатів, які є свідченням звитяжного бойового шляху роти поліції «Світязь». Запрошуємо до спілкування із героями новітньої української історії усіх небайдужих, а особливо учнівську та студентську молодь. У наш нелегкий час нам є з кого брати приклад. Україна переможе! Героям Слава! |
|
|
Всього коментарів: 0 | |