11:09
Нагороджено переможців ХХV обласного конкурсу «Волинська писанка третього тисячоліття» (ФОТО, ВІДЕО)
|
|
В. о. директора Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк розпочав урочистий захід вітальними словами, наголосив на важливості проведення конкурсу для збереження та популяризації писанкарських традицій краю. Про історію проведення обласних конкурсів на кращу писанку Волині розповіла голова журі, заступник директора наукової роботи Волинського краєзнавчого музею Євгенія Ковальчук. Вона нагадала усім присутнім про його умови та вікові категорії переможців. Організатори конкурсу На заході була присутня член журі, кандидат історичних наук, писанкарка Тетяна Борис, яка підкреслила оригінальні композиційні рішення представлених робіт, звернула увагу на традиційну орнаментику писанок. В. о. завідувача відділу етнографії та народних промислів Волинського краєзнавчого музею Оксана Моренчук проаналізувала роботи конкурсантів Двадцять п’ятого обласного конкурсу «Волинська писанка третього тисячоліття»: окреслила територіальні межі представлених писанок, кількість поданих робіт, та зауважила, що кількість учасників з кожним роком збільшується. Заступник начальника управління культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації Валерій Дмитрук привітав учасників конкурсу, вручив дипломи та цінні подарунки. Вручення диплому ІІІ ступеня у віковій категорії до 14 років За підсумками конкурсу нагороджено: у І віковій категорії (до 14 років):
у ІІ віковій категорії (14–18 років):
у ІІІ віковій категорії (18 років і старші):
За високий рівень художнього розпису та популяризацію писанкарства Диплом імені Модеста Левицького присуджено Анні Дідух, викладачу Луцького національного технічного університету. Анна Дідух За майстерне виконання писанок відзначені подяками і цінними подарунками у п’яти номінаціях:
За активну участь у Двадцять п’ятому обласному конкурсі «Волинська писанка третього тисячоліття». відзначені заклади:
Інші конкурсанти отримали іменні сертифікати учасників Двадцять п’ятого обласного конкурсу «Волинська писанка третього тисячоліття».
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА УСІХ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ! Фото Л. Максимова Відео UA: Волинь: |
|
|
Всього коментарів: 0 | |