Головна » 2021 » October » 11 » На базі музею відбувся військовий вишкіл для студентів
21:11
На базі музею відбувся військовий вишкіл для студентів
На базі музею відбувся військовий вишкіл для студентів

11 жовтня, до Дня захисників і захисниць України, на базі Волинського краєзнавчого музею для студентів КЗВО «Волинський медичний інститут» був проведений урок «Захисту Вітчизни». Локацією для заходу стала територія «Музейного дворика».

Заняття включало теоретичну та практичну складову. У першій частині уроку завідувач науково-експозиційного відділу новітньої історії Волині Богдан Зек розповів студентам про день 14 жовтня, традиції відзначення цього свята.

На прикладі виставки «Воїни. Історія українського війська», що експонується в «Музейному дворику», майбутніх медиків познайомили із розвитком військової справи від часів Київської Русі до сучасності. Під час екскурсії студенти побачили, як виглядали українські вояки, яку зброю вони використовували, як змінювалось спорядження, тактика і структура військової організації.

Практичну частину заняття провів викладач «Захисту Вітчизни», учасник бойових дій, Голова ГО «Криївка Волині» Віктор Кривцун. Він детальніше розповів про зразки стрілецької зброї минулого, а також ті, що нині використовуються багатьма арміями світу. Разом із цим студенти ознайомились із елементами сучасного військово спорядження, приміряли на собі бронежилет та каску.

Виставка Українського інституту національної пам’яті «Воїни. Історія українського війська» експонується у «Музейному дворику» і доступна для огляду у дні роботи музею – вхід вільний.

Нагадуємо, Волинський краєзнавчий музей реалізує проєкт «НАШІ ЗАХИСНИКИ» – комплекс заходів із популяризації внеску волинян в оборону державного суверенітету і територіальної цілісності України, збору і вивчення матеріалів про АТО і ООС на Донбасі, протидії інформаційним загрозам.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 331 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]