Головна » 2021 » August » 22 » Музей Корсаків святкує День Незалежності України
10:23
Музей Корсаків святкує День Незалежності України
Музей Корсаків святкує День Незалежності України

24 серпня, у День Незалежності України, в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, що в Луцьку, відбудуться відразу чотири презентації унікальних мистецьких проєктів.

Родзинкою свята стане презентація масштабного арт-проєкту «ІМЕНА ТВОЇ, УКРАЇНО», приуроченого до 30-ти річчя Незалежності України. Передуватиме заходу представлення колективної монографії «Як стати «Іменем»: трактат про те, як «придбати квиток у вічність» за редакцією Віктора Корсака, який і розповість про видання.

«ІМЕНА ТВОЇ, УКРАЇНО»: упродовж місяця митці зі всієї України мали змогу творити або пропонувати готову роботу, як рефлексію на такі теми: історія України; людей, які відіграли важливу роль у її становленні; знакових історичних подій, які сприяли формуванню української державності. Загалом, ми отримали понад 300 творів мистецтва від майже 200 учасників, з різних куточків країни: Києва, Львова, Одеси, Харкова, Ужгорода, Запоріжжя, Дніпра, Чернівців, Черкас, Рівного, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська та інших.

Крім того, у цей же день відбудеться презентація двох мистецьких проєктів: «13 кімнат COVID» Миколи Бабака-Євгена Матвєєва, який і відкриє святкування 24 серпня у МСУМКУ, а завершиться День Незалежності в музеї Корсаків представленням виставкового проєкту «Шляхами степової Одисеї» Петра Антипа.

15:30 – мистецький арт-дует «13 кімнат COVID» Миколи Бабака-Євгена Матвєєва/ Київ – Черкаси, 2021

16:00 – презентація колективної монографії «Як стати «Іменем»: трактат про те, як «придбати квиток у вічність» за редакцією Віктора Корсака

16:30 – відкриття арт-проєкту «ІМЕНА ТВОЇ, УКРАЇНО»

17:00 – відкриття виставкового проєкту «Шляхами степової Одисеї» Петра Антипа /Київ/

Вхід вільний.

Джерело: МСУМК

Категорія: Музей сучасного українського мистецтва Корсаків | Переглядів: 285 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]