Головна » 2018 » April » 2 » #‎MuseumWeek‬-2018: життя в суспільстві і толерантність
16:53
#‎MuseumWeek‬-2018: життя в суспільстві і толерантність
#‎MuseumWeek‬-2018: життя в суспільстві і толерантність

З 23 по 29 квітня 2018 року пройде чергова міжнародна музейна акція - Музейний тиждень у Твіттері, завданням якої є вустами (літерами і фото) музейників розказати про найбільші принади кожного музею, йдучи за хештегом ‪#‎MuseumWeek. Цього року до участі в акції запрошуються, окрім музеїв, галереї, бібліотеки, архіви та наукові центри.

Акція «Музейний тиждень» покликана просувати культуру через Інтернет. Адже для участі в акції потрібно щодня, згідно теми дня, розміщувати на сторінці установи у Twitter трансляцію чи фото певного експоната, та розповідати про них історії, які також мають підходити під цьогорічну тему "Музейного тижня": Життя в суспільстві і толерантність // Living together, citizenship and tolerance.

Ми переконані, що культура, мистецтво, наука та освіта відіграють важливу роль у розвитку наших суспільств, створюючи зв'язки, які не мають кордонів між жінками та чоловіками. Ось чому #MuseumWeek-2018 й присвячено нашим спільним цінностям спільного життя, громадянства та терпимості.

Отже, #MuseumWeek-2018: 7 днів, 7 тем, 7 хештегів
 

#womenMW
понеділок, 23 квітня
Хоча у суспільному розвитку і історії жінки відіграють не менш важливу за чоловіків роль, далеко не завжди це визнається належним чином. Тому у понеділок, 23 квітня, у ваших публікація варто зосередитись на знаменитих жінках у сферах історії, мистецтва, культури та науки, а також тих, які менш відомі поки що, але беруть участь у творенні сучасного громадянського суспільства. Поділіться своєю інформацією під хештейном #womenMW!

#cityMW
вівторок, 24 квітня
Міста є центрами розвитку, вони надихають художників, музикантів та письменників, не кажучи вже про архітекторів та містобудівників! Заохочуйте своїх відвідувачів поглянути на місто вчора, сьогодні та завтра! Покажіть, наскільки ваша установа є невід'ємною частиною культурного ландшафту ваого міста. У вівторок, 24 квітня, поділіться інформацією з хештегом #cityMW!

#heritageMW
середа, 25 квітня
Незалежно від того, де ми знаходимось, навіть якщо під водою, ми всі прив'язані до нашої спадщини і прагнемо її захистити і зберегти. У середу, 25 квітня, розкажіть про спадщину у всіх її формах, від вашого будинку до ваших колекцій чи онлайн-ресурсів! Поділіться своїми думками за допомогою хештегу #heritageMW!

#professionsMW
четвер, 26 квітня
Використайте цей день, щоб розповісти світу про ваших співробітників! І не забувайте про хештег,#professionsMW!

#kidsMW
пятниця, 27 квітня
Діти - це наше майбутнє, а заклади культури відіграють особливо важливу роль у розвитку своїх психомоторних здібностей, стимулюючи їхню уяву та сприяючи вибору майбутньої кар'єри. Тож розкажіть, як ваша установа особливо підходить до роботи з ними. Поділіться публікаціями з хештегом #kidsMW!

#natureMW
субота, 28 квітня

Ми вивчаємо, малюємо, плекаємо і зловживаємо природою, але вона ніколи не залишає нас байдужими і завжди залишається частиною нашого життя. Насправді ми лише частина природи. Який вплив має природа на ваші установи? Дайте нам знати з хештегом #natureMW!

#differenceMW
неділя, 29 квітня
В чому полягає різниця між мистецтвом, наукою та історією? Наші відносини з іншими формують наш зв'язок із світом і нашим соціальним життям. Тому поділіться оригінальним контентом з вашої установи, який ілюструє хештег #differenceMW!

Для реєстрації до участі в #‎MuseumWeek-2018 заходьте сюди.

Джерело: Музейний простір України

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 400 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]